Oznámení

Vážení akcionáři,

společnost nyní připravuje vydání akcií společnosti Equity Holding, a.s. těm akcionářům, kteří požádali o převzetí svých akcií prostřednictvím formuláře dostupného na internetových stránkách společnosti (http://www.equityholding.cz/cs/form).

S ohledem na značný počet takto zaregistrovaných akcionářů společnost nejdříve zajistí vydání akcií těmto akcionářům a teprve následně vyhlásí náhradní lhůtu pro převzetí akcií společnosti. Předpokládáme, že náhradní lhůta pro převzetí akcií bude vyhlášena přibližně v září tohoto roku. O vyhlášení náhradní lhůty budeme akcionáře informovat na těchto internetových stránkách, respektive akcionáře oslovíme písemnou výzvou.

Pokud máte zájem o převzetí svých akcií dříve, než bude náhradní lhůta pro převzetí akcií vyhlášena, prosím přihlaste se o převzetí svých akcií prostřednictvím formuláře dostupného na internetových stránkách společnosti zde: http://www.equityholding.cz/cs/form, případně požádejte o termín pro převzetí svých akcií na e-mailové adrese equityholding@post.cz<mailto:equityholding@post.cz>. Následně bychom se Vám ozvali s návrhem termínu, kdy si budete moci své akcie převzít.

V případě dotazů souvisejících s předáním akcií se na nás i nadále můžete obracet na e-mailové adrese equityholding@post.cz<mailto:equityholding@post.cz>.

Děkujeme za spolupráci.